Uczestniczyliśmy w ciekawych i interesujących zajęciach w bibliotece.
Mieliśmy przyjemność poznać i posłuchać panią Weronikę, uczestniczkę programu Must Be The Music i wspólnie z nią pośpiewać oraz potańczyć.
Spacery to nasza specjalność, więc chętnie, jak tylko pogoda dopisywała odwiedzaliśmy m.in. Dom Zdrojowy i Pijalnie Zdrojową w Żegiestowie, Pijalnie Główną w Krynicy-Zdrój, gdzie chętnie delektowaliśmy się smacznymi ciastami.
Dla artystów też coś mieliśmy, czyli warsztaty w Sokole w Nowym Sączu, gdzie tematem było malowanie na szkle farbami akrylowymi. Odkryliśmy w sobie prawdziwych artystów wykonując piękne prace.
Na dobre zakończenie aktywności przyszedł czas na rozpoczęcie sezonu grillowego w nowej altance i pełen relaks.




















